اخبار بازیاموزش بازیترفند های بازیکد تقلب بازیهمهویژه
موضوعات داغ

ربات بازی خروس جنگی

ربات بازی خروس جنگی

ربات بازی خروس جنگی

ربات حرفه ای و انتی بن و با امکانات بالا برای خروس جنگی قابل نصب بر روی گوشی روت یا سیستم یا لپ تاپ یا کامپیوتر

 

بازی خروس جنگی بازی ایرانی است که بازیکنان در دنیای خروسی زندگی میکنند و خروس خود را قوی و تقویت میکنند تا بتوانند خروس های دیگر را شکست دهند.البته این کار مدت زمان زیادی را تلف خواهد کرد و اگر شما زمان یا امتحان دارید و نمیخواهید از بقیه عقب بمونید میتوانید از این دانلود ربات خروس جنگی استفاده کنید.

 

ربات خروس جنگی امکانات زیادی دارد نظایر:

 

1-با استفاده از دانلود ربات خروس جنگی میتوانید به صورت پی دی پی و با سرعت بالا اتک بزنید .

 

2-با استفاده از ربات خروس جنگی میتوانید پشت سر هم ماموریت بروید بدون دخالت دست و خودتان و لول و سکه ی زیادی به دست بیاورید

 

3-با استفاده از دانلودربات بازی خروس جنگی میتوانید ربات سایر بازی ها را نیز داشته باشید چون این ربات برای سایر بازی ها مانند بازی کلش رویال و کلش اف کلنز و فروت کرفت و… نیز کار میکند .

 

4-نیاز به گوشی روت یا سیتم یا لپ تاپ یا کامپیوتر: شما میتوان ربات خروس جنگی را در هر گوشی روت شده بریزد و از ان یا ریا دانلود ربات بازی خروس جنگی استفاده کنید و یا برای ربات بازی های دیگر که به صورت انلاین میباشد والبته برای بازی های افلاین نیز کار میکند اما بازی های افلاین رباتش جذابیت زیادی ندارد.

 

5-انتی بن : با استفاده از این ربات بر روی بازی های انلاین مانند خروس جنگی یا فروت کرفت یا کلش رویال یا کلش اف زامبی یا کلش اف کلنز یا هی دی یا.. اکانت بازی شما بن نمیشود .

 

6-نصب اسان بر روی هر گوشی ا : اموزش اجرا و نصب ربات بر روی سیستم و همچنین گوشی بعد از دانلود دریافت میکنید و نصب و اجرای این ربات اصلا کار سختی نیست و بسیار اسان میباشد.

 

7- پشتیبانی سایت : بعد از خرید ربات هر جایی که اگر به مشکل بر بخورید پشتیبانی پاسخ گو شما خواهد بود و مشکل شما را رفع خواهد کرد.

 

8-با استفاده از ربات بازی خروس جنگی میتوانید سکه های فروانی در بازی بدست بیاورید .خروس شما با داشتن انرژی یا به دست اوردن انرژی میتواند پی در پی اتک بزند و از برنده شدن اتک خود سکه بدست بیاورد بدون دخالت شما در بازی یا دست زدن به صفحه ی گوشی

 

9-با استفاده از ربات خروس جنگی میتوانید ایکس پی زیادی بدست بیاورید و سریع تر لول خود را بالا ببرید . این ربات با داشتن انرژی خروس برای نبرد پی دی پی اتک میزند تا انرژی خروس تمام شود و بعد از تمام شدن انرژی خروس صبر میکند تا انرژی خروس جمع شود تا دوباره اتک بزند.

 

10- و….

 

فایل شامل:

 

لینک دانلود ربات برای بازی خروس جنگی قابل نصب برای گوشی اندروید روت شده یا شبیه ساز کامپیوتر

 

2-لینک دانلود شبیه ساز اندروید برای اجرای ربات بازی خروس جنگی

 

3-اموزش روت کردن شبیه ساز کامپیوتر در صورت نداشتن گوشی روت شده برای اجرای ربات

 

4-اموزش نصب و اجرای ربات برای گوشی روت شده یا شبیه ساز روت شده بر روی کامپیوتر و یا لپ تاپ

 

5-بودن پشتیبانی قوی در صورت هر گونه سوال و…

 

برای خرید ربات خروس جنگی و مجموعه ی بازی های انلاین با قیمت 10 هزار تومن بر روی لینک زیر کلیک فرمایید:

 

بعد از خرید لینک دانلود: فایل نصبی ربات بازی های انلاین نظایر خروس جنگی و فروت کرفت و .. +فایل نصبی شبیه ساز اندروید بر روی لپ تاپ یا گوشی در صورت روت نبودن گوشی شخصی+ اموزش روت کردن شبیه ساز اندروید بر روی کامپیوتر +اموزش نصب و اجرای ربات + پشتیبانی از سایت + و…. را دریافت خواهید کرد. 

 

برای وارد شدن به صفحه ی اصلی دانلود و خرید بر روی لینک زیر کلیک کنید:

 

دانلود ربات بازی خروس جنگی

http://sanagame.sanafa.ir/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%AE%D8%B1%D9%88%D8%B3-%D8%AC%D9%86%DA%AF%DB%8C.html

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن